O nas

Oficjalny Dystrybutor Belgijskiej Czekolady Dolfin

Z dumą prezentujemy markę tworzącą czekolady z naturalnych, najwyższej klasy surowców, oferującą oryginalne połączenia smakowe a przy tym wystrzegającą się w dodatków takich jak tłuszcze i cukier. Jako importer  tak samo jak firma Dolfin, dbamy o wysoką jakość produktu i zadowolenie klientów,  dokładamy zatem wszelkich starań aby realizować szybko zamówienia i być zawsze otwartym na Państwa sugestie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Cukiernikom spod znaku Dolfin od dziesięcioleci przyświeca jeden i ten sam cel: harmonijne połączenie naturalnych, autentycznych i ekologicznych składników z doskonałą masą czekoladową. Owoce, przyprawy, zioła, kwiaty, rozmaite orzechy oraz inne słodkości – te i inne dodatki pozwalają nadać czekoladzie nowy, niemal niespotykany wcześniej smak, podkreślając jednocześnie wszystkie jej atuty.

Dolfin czerpie z tradycji i natury, ale stawia też na innowacyjność. Wzbogacona oryginalnymi dodatkami czekolada ma smakować tak, jak nigdy wcześniej, ma być inspirująca, zaskakująca i cudownie pyszna – a przy tym zawierać ma jak najmniej tłuszczu i cukru.
Daj się porwać wyobraźni cukierników Dolfin i rozpocznij prawdziwą przygodę ze światem czekolady!

Odpowiedzialna

Produkcja

COCOA ACT 4

Każdy ma rolę do odegrania dla przyszłości planety, a Dolfin zdecydował się objąć wiodącą rolę, inwestując w nowy program zrównoważonego rozwoju etycznego.

Made in Belgium

Wszystkie czekoladki Dolfin są produkowane wyłącznie w Belgii, w pracowniach znajdujących się w Baulers (Nivelles).

Zapraszamy do kontaktu